Přidej se k nám ještě dnes!
01.09.2020

Sdružujeme se, abychom společnými silami dokázali prosazovat rozumná řešení aktuálních celospolečenských otázek a sami se do jejich řešení všestranně zapojovali. Chráníme hodnoty svobody, demokracie, spravedlnosti, právního státu, tolerance, solidarity a rovnosti příležitostí.

Jo, člověk musí být tak trochu blázen, aby politice věnoval svůj volný čas a energii. Takové mladé blázny ale naše země nutně potřebuje! V zemi, která tak trochu prováhala start do 21. století, je totiž současná politika jako houba. Nasává nové nápady a chytrá řešení. Význam mladých lidí v politice je nesporný, zejména tehdy, když si starší generace zkušených a ostřílených politiků třeba neví rady.

Je přitom celá řada problémů, které se řešit zkrátka musí. Ceny bydlení raketově rostou a dostupné bydlení je pro celou řadu mladých lidí utopií. Pořízení rodiny je pro mnoho párů luxusem. Rychlý nástup digitalizace klade zcela nové nároky na kvalitu školství, klimatické změny pak na způsob, jakým se chováme k přírodě kolem nás. Těch výzev je mnoho.

Našim cílem je dát mladé generaci šanci o těchto problémech nahlas mluvit, věnovat se jim, a především příležitost je skutečně vyřešit. Chceme, aby politika byla plná mladých lidí se srdcem na správném místě, s dostatkem energie a zápalu pro dobrou věc.

Jsme samostatným a nezávislým spolkem pro mladé aktivní lidi ve věku od 15 do 35 let. Sdružujeme se, abychom společnými silami dokázali prosazovat rozumná řešení aktuálních celospolečenských otázek a sami se do jejich řešení všestranně zapojovali. Od roku 1989 chráníme hodnoty svobody, demokracie, spravedlnosti, právního státu, tolerance, solidarity a rovnosti příležitostí.

Členství v Mladých sociálních demokratech Ti dává možnost naplno rozvinout svůj osobní potenciál a aktivně participovat na veřejném dění nejen v České republice. Našim členům a členkám nabízíme možnost účastnit se celé řady vzdělávacích seminářů, veřejných diskusí, zajímavých výletů a množství dalších kulturních, sportovních a zážitkových aktivit.

Díky našemu členství v celoevropské organizaci YES a celosvětové unii IUSY umožňujeme také našim členům a členkám cestovat a poznávat zajímavé lidi po celém světě.

Buď aktivním mladým občanem. Neváhej a přidej se k nám ještě dnes!

 

Mladí sociální demokraté - Stránka nenalezena 404 - Page not found (Stránka nenalezena)