1 2 3 
 • My, madí sociální demokraté, si plně uvědomujeme důležitost prevence a uspořádali jsme seminář na téma první pomoc.
  8. května 2016
 • Slunce, teplé počasí, horské prostředí, výborná nálada. Hotel Odra na Ostravici v Moravskoslezském kraji byl hostitelem druhé největší akce roku Mladých sociálních demokratů. Při příjezdu čekal na přítomné hostitel akce Jiří Hájek, který mladé pozdravil a popřál jim hodně štěstí a rozumu v aktivitách. Následovala beseda se senátorem Zdeňkem Škromachem, místopředsedou ČSSD Martinem Starcem a předsedou místního OVV ČSSD Jiřím Vzientkem. Byl zde také slavnostně předveden nový propagační materiál - reflexní pásek MSD, který slouží především ke zvýšení bezpečnosti chodců, cyklistů, bruslařů a dalších lidí pohybujících se blízko silničních komunikací. Druhý den setkání se pokračovalo v diskuzích, neformálních setkáních i výletech, např. na Lysou horu, Pustevny či do lyžařského střediska na Bílé. Odpoledne se zápolilo ve střelbě vzduchovkou či svázanými dekami v soubojích slepých rytířů. Toto zimní setkání patřilo mezi velmi produktivní nejen svými diskuzemi, ale i závěry, které budou dále rozvíjeny ve prospěch sociální demokracie v České republice.
  18. března 2016
 • Cílem charitativní události pořádané klubem Brněnských mladých sociálních demokratů bylo seznámit veřejnost s životem zrakově postižených lidí a umožnit jí alespoň na chvíli na vlastní kůži zažít pocity, které zažívají zrakově postižení každý den.
  15. prosince 2015
 • Mladí sociální demokraté si připomněli 97. výročí vzniku Československého státu.
  9. listopadu 2015
 • Dne 8. 8. 2015 se uskutečnil v Čáslavi 1. turnaj MSD v nohejbale. Zúčastnilo se jej pět týmu - 20 lidí. Hrálo se systémem každý s každým, který nakonec vynesl vítězství týmu Krocani. I přes vysoké teploty nebyl nikdo z účastníků ohrožen na zdraví. Tým MSD Čáslav skončil bohužel na posledním místě. Přesto máme velké odhodlání do příštího turnaje potrénovat a své umístění zlepšit.
  29. srpna 2015
 • Na neděli 19. 7. připadly 25. narozeniny Mladých sociálních demokratů, kteří jsou tak nejstarší mládežnickou organizací v České republice.
  21. července 2015
 • Mladí sociální demokraté Moravskoslezského kraje se rozhodli oslavit 25 let od svého založení na horském hotelu Čeladénka. Ve spolupráci s Okresním výkonným výborem ČSSD Frýdek-Místek uspořádali přátelské posezení, při kterém se utužovaly vazby mezi členy MSD a ČSSD.
  21. července 2015
 • Neděle 19. července 2015 – na tento den připadly 25. narozeniny Mladých sociálních demokratů, kteří jsou tak nejstarší mládežnickou organizací v České republice. V Olomouci jsme se rozhodli, že budeme oslavovat také se svými rodinami a přáteli. Společně jsme se vydali do zoologické zahrady na Svatém Kopečku. Kromě zvířat jsme si prohlédli také nově zrekonstruovanou rozhlednu, která návštěvníkům slouží teprve několik dní, a pochutnali jsme si na Medovníku.
  21. července 2015
 • Víkendové setkání zástupců Mladých sociálních demokratů v Plzni s delegací rakouských sociálních demokratů z SPÖ. Diskutovali jsme aktuální otázky, které řeší shodně obě naše organizace: TTIP, imigrace a grexit.
  14. července 2015
 • Mladí sociální demokraté na letošním Letním setkání, jedné z největších akcí v roce, slavili 25 let od svého založení. V pátek, po oficiálním zahájení a přivítání na Hracholuské přehradě v Plzni, bylo představeno a slavnostně pokřtěno nové číslo našeho časopisu Ventil, který se zaměřil především na naši historii.
  29. června 2015
 • Mladí sociální demokraté vnímají 70 let od osvobození Československa jako významnou událost připomenutí historie a doby minulé, kterou stojí za to si připomínat, protože bez znalosti své minulosti nemůžeme budovat naši budoucnost.
  12. května 2015
 • Mladí sociální demokraté a Asociace sociálního poradenství pořádali kulatý stůl s Problematikou sexuality a sexuální asistence u osob zdravotně postižených, která se konala 28. dubna v Karlínském zámečku.
  4. května 2015
 • Papírky, plastové láhve, kelímky, sklo, nedopalky od cigaret, ale také pneumatiky, zbytky židlí, sáčky, plechovky, železné tyče ... To vše zmizelo z okolí přehrady Olešné díky Mladým sociálním demokratům z Frýdku-Místku, kteří se rozhodli připojit k celostátní akci "Uklidme Česko".
  20. dubna 2015
 • Ve středu 8. dubna 2015 pořádali Mladí sociální demokraté, při příležitosti 6. výročí Obamova pražského projevu, debatu o jaderném odzbrojování.
  14. dubna 2015
 • Mladí sociální demokraté uspořádali ve dnech 27. – 29. 3. 2015 v Novém městě na Moravě seminář na téma „Kvalita českého školství a problémy dnešního vzdělávání“. Diskutovali ale také o zaměstnanosti mladých a problémy uplatnit se bez dostatečné praxe po ukončení studia. Mezi hlavní řečníky patřila ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová, poslanec Petr Kořenek nebo radní kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová, která představila konkrétní projekty, které mají podpořit zejména technické vzdělávání pro budoucí kvalitní uplatnění absolventů.
  3. dubna 2015
 • V úterý, 24. března 2015 se na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy sešlo 5 zástupců českých politických mládeží na debatě „Imigrace a integrace – problém nebo příležitost“, pořádané Mladými občany. Během dvouhodinové diskuse spolu debatovali zástupci Mladých zelených, Mladých sociálních demokratů, Mladých křesťanských demokratů, Mladých lidovců a Mladých konzervativců. Mladé sociální demokraty reprezentoval Pavel Šílený.
  28. března 2015
 • Deštné v Orlických horách. Hromada sněhu. Skvělá nálada. Druhá nej akce roku. To jsou jen ústřižky, které popisují dění na zimním setkání 2015. Po příjezdu na místo konání čekala na přítomné beseda se špičkami ČSSD v čele s premiérem ČR Bohuslavem Sobotkou. Při této příležitosti byly představeny nové PR materiály – přívěsek a klíčenka ve tvaru loga MSD, které je možno v případě zájmu zakoupit za symbolické ceny. Diskutovalo se především o spolupráci MSD a ČSSD a vzájemném ne/propojením.
  12. března 2015
 • Jednou se potkali zebra, žába, chobotnice, včelka, lev, páv, kočka a celá zoologická zahrada … ne takto nezačíná vtip – takto začíná 6. maškarní ples pořádaný členy mladých sociálních demokratů z Frýdku-Místku.
  1. března 2015
 • Mladí sociální demokraté uspořádali o víkendu 7. - 9. 11. 2014 seminář na téma "Radikalismus, extremismus a xenofobie na světové scéně".
  27. ledna 2015
 • 11. ledna 2015
1 2 3