1 2 3 
 • PRAHA 7. 4. 2017 – Mladí sociální demokraté dnes otevřeným dopisem vyzvali nakladatelství Naše vojsko, aby neprodleně odstranilo z internetového prodeje zboží s portréty Adolfa Hitlera a Reinharda Heydricha a dalších válečných zločinců a masových vrahů, veřejně se omluvilo a výtěžek z prodeje věnovalo na provoz památníku v Lidicích. Současně Mladí sociální demokraté vyzvali přední česká knihkupectví a čtenáře k bojkotu nakladatelství do chvíle, než dojde k nápravě.
  7. dubna 2017
 • 23. února 2017
 • OLOMOUC / PRAHA 16. 11. 2016 – Na více než sto místech se dnes po celé Evropě vydávají tisíce mladých lidí do ulic, aby podpořili čtyři konkrétní cíle celoevropského akčního plánu pro děti, studenty i absolventy ACT FOR YOUTH. K plánu se přihlásili i Mladí sociální demokraté a Česká strana sociálně demokratická.
  17. listopadu 2016
 • Členové a členky mládežnické politické organizace s více než šestadvacetiletou tradicí si na víkendovém sjezdu v hlavním městě zvolili nové vedení pro následující dva roky. Mladí sociální demokraté rovněž vyzvali ministra financí a předsedu hnutí ANO k podání demise kvůli jeho výrokům o holocaustu a současně podpořili návrh ČSSD k novele zákona o střetu zájmů, který je namířen proti oligarchizaci české politiky. Sjezdu se účastnil mimo jiné i předseda vlády Bohuslav Sobotka.
  5. září 2016
 • MALŠOVA LHOTA – 23. 6. 2016 – Do kempu u Stříbrného rybníka v Královéhradeckém kraji se o tomto víkendu sjedou sociální demokraté z celé republiky na každoroční letní setkání MSD. Letos bude hlavním tématem akce snaha o větší zapojení mladých lidí do politiky. Chceme, aby se naši vrstevníci více zajímali o to, co se kolem nás děje, aby respektovali demokracii i opačné názory, uvedla předsedkyně mládežnického spolku Lucie Válová.
  23. června 2016
 • Členové spolku Mladí sociální demokraté (MSD) si každoročně prvního května připomínají významný státní svátek, jehož tradice započala v roce 1890 na Střeleckém ostrově v Praze. Napříč celou republikou pořádají regionální kluby MSD veřejné akce, které vedle odpočinkového programu pro širokou veřejnost nabízejí i demokratickou diskusi o skutečných problémech naší země.
  1. května 2016
 • PRAHA – 8. 4. 2016 – K příležitosti dvou let činnosti kabinetu pod vedením Bohuslava Sobotky vydávají Mladí sociální demokraté speciální číslo svého spolkového časopisu Ventil. Tematicky je nejnovější vydání zaměřeno na hodnocení činnosti jednotlivých ministerstev a poslanecké sněmovny
  8. dubna 2016
 • 24. března 2016
 • Dnes v 18:30 se Mladí sociální demokraté shromáždili u Velvyslanectví Belgického království v Praze, aby uctili památku obětí dnešních teroristických útoků v Bruselu.
  22. března 2016
 • Mladí sociální demokraté (MSD) spouští další ročník mentoringového programu. Rok 2016 startuje oficielně 25. 2. 2016, kdy se ve studentském klubu Celetná UK sejdou společně účastníci a účastnice nultého ročníku s novými mentee a některými mentory. Celý program zahájí úvodním slovem místopředsedkyně ČSSD, mentorka a zároveň garantka projektu pro letošní rok, paní Lenka Teska Arnoštová. Do projektu se zapojí i letos politické špičky a velmi zkušení sociálně-demokratičtí politici a političky: kromě Lenky Tesky Arnoštové navíc senátoři Zdeněk Škromach a Jan Hajda, poslanec Antonín Seďa, významní komunální politici Pavel Zálom, Petr Dolínek, Antonín Staněk či Roman Petrus, europoslanec Miroslav Poche, bývalá europoslankyně Zuzana Brzobohatá či ústřední tajemník ČSSD Michal Kucián anebo náměstek ministra zahraničí Lukáš Kaucký.
  22. února 2016
 • Politické mládeže dnes založily Asociaci mládežnických politických organizací (AMPO). Cílem spolku, ve kterém spojí síly Mladí sociální demokraté, Mladí konzervativci, Mladí křesťanští demokraté, Mladí lidovci, TOP Tým a Mladí zelení, je být platformou pro dialog mezi mladými lidmi napříč standardním demokratickým politickým spektrem. Na ustavujícím zasedání byli Mladí sociální demokraté zvoleni jako předsedající organizace na první tři měsíce.
  20. listopadu 2015
 • Mladí sociální demokraté varují před vzrůstajícími extrémistickými náladami ve společnosti a v této souvislosti odsuzují vystoupení prezidenta republiky v úterý 17. listopadu po boku reprezentantů xenofobních hnutí na Albertově.
  20. listopadu 2015
 • Politické mládežnické organizace navázaly užší spolupráci a na třetí společné konferenci dne 20. 11. 2015 založí nový spolek - Asociaci mládežnických politických organizací (dále AMPO).
  19. listopadu 2015
 • "Co pro vás znamená sedmnáctý listopad? Pro nás mladé sociální demokraty velmi mnoho. Den po událostech na Národní třídě byla obnovena sociální demokracie v Československu. Během několika týdnů se zhroutil totalitní komunistický režim. V tento den si každoročně připomínáme hodnoty, na kterých je založena nejen naše mládežnická organizace, ale rovněž Česká republika a celý západní svět. Jsou to hodnoty demokratického právního státu a úcty k lidským právům a svobodám. Byť se dnešní den nazývá Dnem boje za svobodu a demokracii, měli bychom za tyto hodnoty bojovat každý den, 365 dní v roce. V dnešní době to platí dvojnásob."
  17. listopadu 2015
 • 6. října 2015
 • Mladí sociální demokraté ("MSD") uspořádali v sobotu 19. září 2015 v Brně Mimořádný (nevolební) Sjezd. MSD vyjádřili plnou podporu Koncepci sociálního bydlení, nesouhlas s neplacenými stážemi absolventů ve firmách, podpořili efektivní financování mladých vědců, vyslovili se pro zákaz kouření ve veřejných prostorech a proti prolomení těžebních limitů.
  22. září 2015
 • Dne 12. - 13. 9. 2015 se v Hradci Králové uskutečnily všesportovní hry Svazu dělnických tělovýchovných jednot ČR, kterých se zúčastnilo přibližně 300 převážně mladých lidí z 16ti tělovýchovných jednot. Mladí sociální demokraté, kteří se těchto her zúčastnili vůbec poprvé, se se svým sedmi členným týmem mezi amatéry i zkušenými sportovci vůbec neztratili a přivezli domů i cenné kovy.
  15. září 2015
 • Mladí sociální demokraté na všesportovních hrách Svazu dělnických tělovýchovných jednot ČR nebudou chybět.
  10. září 2015
 • Mladí sociální demokraté jsou hluboce zarmouceni zprávou o teroristickém útoku v tureckém městě Suruc. Zpráva nás zasáhla o to niterněji, že šlo o útok na naše přátele, členy Federace socialistické mládeže (SGDF), kteří se chystali vstoupit do syrského města Kobane, postiženého těžkými boji s ISIL, aby se osobně zapojili do jeho rekonstrukce a zdravotnické pomoci a pomohli navrátit obyčejný život zdejším lidem.
  21. července 2015
 • Osud Arménů je exemplárním příkladem dějin masového vyhlazování, etnických čistek, deportací a genocidy, které hrůzným způsobem poznamenaly 20. století.
  3. června 2015
1 2 3