Česko 20+

Společně s předsedou ČSSD Bohuslav Sobotka a místopředsedou strany Jan Hamáček jsme 23. února představili projekt Česko 20+, který má za cíl ve spolupráci s občany, odbornou a akademickou veřejností hledat vizi směřování naší společnosti v horizontu příštích dvaceti let.

Jako Mladí sociální demokraté chceme zejména lepší podmínky pro mladé páry a rodiny s dětmi, kvalitní a dostupné zdravotnictví, moderní a konkurenceschopné školství, solidární a stabilní sociální systém a dostupnou práci za spravedlivou mzu. Jedině tak bude Česká republika za dvacet let prosperující, konkurenceschopnou a bezpečnou zemí pro život. 

Musíme se připravit na příchod nové ditigální revoluce, resp. Průmyslu 4.0, který počítá s nahrazením lidského elementu práce robotizací a naopak na odchod tzv. „husákových dětí“ do důchodu, čímž odejde významná část ekonomicky aktivního obyvtelstva, která bude očekávat adekvátní výší důchodu na své stáří.

Využijte i vy příležitosti promluvit do budoucnosti naší země, třeba prostřednictvím Mladých sociálních demokratů. #Cesko20+ 

Více informací se můžete dozvědět například:
https://www.cssd.cz/media/tiskove-zpravy/cssd-chce-s-projektem-cesko-20-pripravit-vizi-smerovani-cr-v-pristich-20-letech/

Česko20+Česko20+Česko20+

23. února 2017