Česko 20+

Společně s předsedou ČSSD Bohuslav Sobotka a místopředsedou strany Jan Hamáček jsme 23. února představili projekt Česko 20+, který má za cíl ve spolupráci s občany, odbornou a akademickou veřejností hledat vizi směřování naší společnosti v horizontu příštích dvaceti let.

Jako Mladí sociální demokraté chceme zejména lepší podmínky pro mladé páry a rodiny s dětmi, kvalitní a dostupné zdravotnictví, moderní a konkurenceschopné školství, solidární a stabilní sociální systém a dostupnou práci za spravedlivou mzu. Jedině tak bude Česká republika za dvacet let prosperující, konkurenceschopnou a bezpečnou zemí pro život. 

Musíme se připravit na příchod nové ditigální revoluce, resp. Průmyslu 4.0, který počítá s nahrazením lidského elementu práce robotizací a naopak na odchod tzv. „husákových dětí“ do důchodu, čímž odejde významná část ekonomicky aktivního obyvtelstva, která bude očekávat adekvátní výší důchodu na své stáří.

Využijte i vy příležitosti promluvit do budoucnosti naší země, třeba prostřednictvím Mladých sociálních demokratů. #Cesko20


23. února 2017