Akce a semináře

 
1 2 3 4 
 • Zimní setkání MSD 2016

  Mladí se bavili na zimním setkání.
 • Mentoringový program MSD a ČSSD - zakončení a zahájení

  Mladí sociální demokraté zakončili první ročník Mentoringového programu MSD a zároveň zahájili druhý ročník.
 • Seminář MSD "Etiketa, diplomacie a protokol"

  Mladí sociální demokraté uspořádali ve Středočeském kraji seminář na téma "Etiketa, diplomacie, protokol", ve kterém prohlubovali své dosavadní znalosti a dovednosti.
 • Letní setkání 2015

  Mladí sociální demokraté na letošním Letním setkání, jedné z největších akcí v roce, slavili 25 let od svého založení.
 • Letní setkání 2015 - selfie soutěž

  Účastníci letního setkání se měli možnost zúčastnit velké letní Selfie soutěže, kdy se v rámci svého družstva měli vyfotit s lízátkem, ventilem, kondomem msd, čestným předsedou, starostou, houpačkou, SPZ s písmenem A, chatkou, oknem, někým, kdo zrovna dělá selfie, chodníkem, jamkou, plzničkou, šroubovákem, zvířátkem a s něčím dle svého uvážení (volná kategorie). Jak se jim to povedlo, můžete posoudit sami.
 • MSD na Kongresu žen

  Mladí sociální demokraté a demokratky, se zúčastnili/y Kongresu žen, který se konal 20. června 2015 v Národním domě na Vinohradech, jehož hlavním tématem byly "ženy a média". Přes tisíc přihlášených mělo možnost zapojit se do workshopů, panelů a kaváren s významnými osobnostmi.
 • Seminář o sociálním bydlení

  MSD uspořádali ve dnech 29.-31. 5. 2015 seminář o sociálním bydlení.
 • Konference "Význam mládežnických politických organizací pro občanskou společnost"

  Mladí sociální demokraté letos slaví 25 let od založení této nejstarší a největší mládežnické politické organizace v České republice. Při této příležitosti jsme spořádali konferenci politické mládeže, jež se konala 15. května 2015 v prostorách Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR pod záštitou předsedy PS PČR Jana Hamáčka. Konference se zúčastnili kromě dalších významných hostů i předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka a ministr školství, mládeže a tělovýchovy Marcel Chládek.
1 2 3 4